Išsilavinimas:

2012 Centrinis Europos universitetas, žmogaus teisių teisė.
2011 Vilniaus Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas.
2007 Kauno technologijos universiteto gimnazija.

Darbo patirtis:

2018-2020 Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, skyriaus vedėjas
2015-2018 Lietuvos gėjų lyga, viešosios politikos koordinatorius, teisininkas
2014 Bruklino LGBT bendruomenės centras (Niujorkas, JAV), renginių koordinatorius
2012-2013 Lietuvos gėjų lyga, projektų vadovas

Politinė karjera:

Nuo 2020 m. Lietuvos Respublikos Seimo narys
Nuo 2019 m. Laisvės partijos narys, valdybos narys
2019-2020 Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

Aš esu labai alkanas. Alkanas LGBT+ ir žmogaus teisių pokyčių Lietuvoje. Mano bendruomenė teisinių pokyčių iš politikų laukia jau 30 metų. Laukėme per ilgai – atėjo metas politikais tapti patiems. Esu pirmas rinkimų metu atvirai homoseksualus politikas, išrinktas į Lietuvos Respublikos Seimą.

Kodėl einu į Seimą? Turėdamas daug patirties žmogaus teisių, nediskriminavimo ir lygių galimybių srityse, noriu prisidėti kurdamas tokią atmosferą Lietuvoje, kuri leistų labai konkrečiai ir apčiuopiamai pajausti, kad mūsų valstybė priklauso visiems piliečiams be išimties, nepaisant jų lyties, seksualinės orientacijos, negalios, tautybės, kalbos ar kitų požymių. Politiniu lygmeniu spręsdami ekonomines ir socialines problemas, dažnai pamirštame, kad laisvoje šalyje beprotiškai svarbus yra žmogaus orumas. Tik pademonstruodami pagarbą žmogaus orumui ir pripažindami kiekvieno iš mūsų skirtumus, galime kurti tokią bendruomenę, kurioje žmonės norėtų gyventi, kurti ir būti laimingi, o įvairovė būtų suprantama kaip mūsų privalumas, o ne trūkumas.

Svajoju apie tokią Lietuvą, kur nebūtų vietos diskriminacijai, neapykantai ir smurtui, nukreiptam tiek į kitus, tiek į pačius save. Suprantu, kad „lygiomis galimybėmis“ sotus nebūsi. Tačiau esu absoliučiai įsitikinęs, jog valstybėje visi sprendimai privalo būti priimami vadovaujantis ne tik ekonominės naudos kriterijumi, bet ir vertinant, kaip šie sprendimai paveiks skirtingas mūsų bendruomenės grupes. Dėl šios priežasties yra reikalingi balsai, kuriems žmogaus teisės, nediskriminavimas ir lygios galimybės būtų absoliutūs prioritetai. Būtent toks balsas ir noriu būti Lietuvos Respublikos Seime.